1. Naruto

  Naruto

  İMDb : 8.4 220 Bölüm

  Naruto, gizli yapraklı Konoha köyünde yaşayanlar tarafından korkulan ve nefret edilen bir çocuğun hayatını yakından takip eder. Çocuğun güvensizliğinin çocuğun kendisiyle pek ilgisi yoktur, ancak endişeye neden olan onun içindeki şeydir. Naruto ortaya çıkmadan çok önce, büyük bir öfke ve güce sahip bir Kyuubi (dokuz kuyruklu tilki) birçok can alarak savaşa girdi. Savaş, Konoha'nın en güçlü ninjası olan Dördüncü Hokage olarak bilinen Yondaime, Kyuubi ile şiddetle savaşana kadar uzun bir süre devam etti. Yondaime, tilkiyi bir insan vücuduna mühürlediği için kısa süre sonra dövüşü kazandı. Böylece çocuk Naruto doğdu. Naruto büyüdükçe, herkese onun sanıldığı gibi olmadığını, sevgiye ve hayranlığa layık bir insan olduğunu göstermek için Konoha'daki en güçlü ninja olmaya karar verir. Ancak Konoha'daki en güçlü ninja unvanı olan Hokage olma yolu uzun ve zorludur. İhanet, acı ve kayıpla dolu bir yoldur; ama çok çalışarak Naruto Hokage'ye ulaşabilecek mi? En sevilen anime serilerinden biri olan Naruto Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Animiya kalitesiyle sizlerle!
  9.2
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      8.4   1.024

 1. Naruto: Hayranların Sevmeye Başladığı 10 Alışılmadık Karakter
  Naruto: Hayranların Sevmeye Başladığı 10 Alışılmadık Karakter Naruto hayranlarının sonradan sevmeye başladığı 10 alışılmadık karakteri Animiya takipçileri için hazırladık.
  Tüm Zamanların En Anlamlı 10 Anime Karakteri Ölümü
  Tüm Zamanların En Anlamlı 10 Anime Karakteri Ölümü İzleyicilerin üzüntü uyandıran kurgusal ölümleri hatırlama olasılıklarının daha yüksek olduğu kanıtlandı. Bu ölümler genellikle daha anlamlı kabul edilir.
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Yorucu geçen bir günün ardından en sevdiğiniz Türkçe anime serilerini keyifle izlemek istediğinize eminiz. Herkesin ilgi alanına göre yüzlerce animeyi sizler için hazırlıyoruz. Türkanime kalitesinde en beğenilen serileri yüksek kalitede Animiya farkıyla izleyebilirsiniz. Türkçe altyazılı anime izle denildiği zaman akla gelen ilk sitelerden biri olmayı amaçlıyoruz. Güncel serileri Türkçe anime adresimizde bulabilirsiniz. Türk anime dışında Donghua yani Çin animelerine de önem veriyoruz. En hızlı şekilde farklı fansub ile alternatif olarak sizlere geniş bir arşiv sunmayı amaçlıyoruz. En sevilen shounen, seinen, ecchi, harem, büyü, doğaüstü animelerini sizler için hazırladık. Ekibimiz, güncel olan ve gelmesi planlanan tüm serileri takip etmektedir. Sizler de ailemizin bir parçası olun ve Animiya ile kalın! Her türlü istek, öneri ve şikayet için iletişim bölümünü kullanmaktan çekinmeyin.