Aksiyon
House of Ninjas
House of Ninjas
Tehlikeli bir ninja klanı oldukları yılları geride bırakan sorunlu bir aile, pusuda bekleyen bir dizi tehdide karşı koymak için tekrar karanlık görevlere atılmak zorunda kalır.
 • Japon
Fighting for Love
Fighting for Love
Hikaye, Güney Xia hanedanlığının kuruluş döneminde kadınsı kıyafetlerini bir kenara atıp savaş zırhı giyen, efsanevi bir kadın savaşçı olmak için zorluklara katlanan kadın general A Mai'yi konu alıyor. Güney Xia'daki Jingguo Dükü'nün kızı A Mai, tüm ailesinin çocukluk arkadaşı Chen Qi tarafından öldürüldüğüne tanık olur. Yıllar sonra, artık genç bir kadın olan A Mai, erkek kılığına girer ve Chen Qi'den intikam almak için dövüş dünyasında dolaşır. A Mai, bir dizi tesadüf sonucu Büyük Prenses'in oğlu Shang Yi Zhi'yi kurtarır ve ardından onun tehlikeli durumlardan defalarca kaçmasına yardım ederek kaderlerini birbirine bağlar. Savaş çıkınca A Mai, kadınsı kıyafetlerini çıkarır ve orduya katılarak piyade askeri olur. Olağanüstü askeri yetenekleriyle olağanüstü başarılara imza atar ve General Mai rütbesine yükselir. Bunun yanı sıra, avlanan ve zorluklarla karşılaşan Shang Yi Zhi'nin gerçek benliğini bulmasına ve büyük işler başarmasına yardımcı olur. Savaş alanında A Mai, düşman kuvvetlerinden General Chang Yu Qing ile defalarca çatışıyor. Karşılaşmalarına rağmen, istemeden de olsa ölüm kalım durumlarını birlikte yaşarlar ve karşılıklı anlayış ve saygı geliştirirler. Ancak savaşın vahşeti ile karşı karşıya kalan A Mai, kişisel bağlarını isteyerek bir kenara bırakır ve ordusunu savunmak için gençliğini ve şevkini kullanır.
 • Çin
 • IMDb 8.2
Flex X Cop
Flex X Cop
Jin Yi Soo hayatta her şeye sahip. Üçüncü nesil bir holding sahibi olarak, asla başkalarının yardımına ihtiyaç duymaz. Ancak, bir davaya karıştığında işler değişmeye başlar. Jin Yi Soo, Kangha Polis Karakolu'nda soyguncuları yakalamakta uzmanlaşmış şiddet araştırma ekibine katılır. Zenginliğini ve kişisel bağlantılarını kendi yararına kullanmayı amaçlamaktadır. Dedektif Lee Kang Hyun'un altında çalışır. Kang Hyun kendini işine adamış ve düzgün konuşan biridir ve ortak olarak çalışmaya başladıklarında Yi Soo'nun varlığını umursamaz.
 • Güney Kore
A Shop for Killers
A Shop for Killers
Jian, üniversiteye girdikten kısa bir süre sonra yerel polisten amcasının “intihar ettiğini” bildiren bir telefon alır. Bakıcısı, anne ve babasının ölümünden beri Jeong Jin Man amcası her zaman sessiz ve gizemli olmuştu ama asla intihara meyilli olmamıştı. Ancak Jian’ın düşünmeye fırsatı bulamadan, çok yetenekli suikastçılar açıklanamaz bir şekilde odak noktalarını onu öldürmeye çevirdiğinde, hayatı bir dizi silah sesi, cinayet drone’ları ve daha fazlasıyla altüst olur. Amcasının evinde mahsur kalan Jian, neler olup bittiğini keşfedecek kadar uzun süre hayatta kalmayı umuyorsa, amcasının ona gelişim yıllarında verdiği tuhaf eğitimlerin bazılarını yeniden gözden geçirmek zorunda kalacak.
 • Güney Kore
 • IMDb 8.2
Family: The Unbreakable Bond
Family: The Unbreakable Bond
Kwon Do Hoon, atıcılık alanında usta bir istihbarat elemanıdır.Ticaret alanında faaliyet gösteren bir şirkette çalışıyor olarak görülen Kwon Do Hoon’nun gerçek kimliğini onun çok sevdiği eşi Kang Yoo-Ra dahi bilmemektedir.Family: The Unbreakable Bond dizisinde hikaye, Kwon Do Hoon ile Kang Yoo-Ra’nın yaşadıkları etrafında gelişiyor.
 • Güney Kore
 • IMDb 8.2
Empress Ki
Empress Ki
Cengiz Han, Doğu Asya ve Doğu Avrupa’da geniş bölgelere yayılan bir imparatorluk kurdu. Ve Cengiz Han’ın kurduğu Yuan Hanedanlığı’nda 37 yıl boyunca muazzam bir güce sahip olan bir kadın vardı. Bu kadın ne Moğol kökenliydi ne de Han Çinlilerinden. Uzak Doğu’da küçük bir krallık olan Goryeo’dan geliyordu. Bir Gungnyeo (saray kadını) olarak kendi isteği dışında Moğollara götürüldü ama bir şekilde düşük statüsünün üstesinden gelerek başka bir ülkedeki son imparatoriçe oldu. Adı İmparatoriçe Ki’ydi.
 • Güney Kore
Warrior Baek Dong Soo
Warrior Baek Dong Soo
Kral Jeong Jo’nun hükümdarlığı sırasında Joseon Hanedanlığı’nda geçen bu dövüş sanatları füzyonu sageuk, Veliaht Prens Sa Do’nun komplosunu içeren olaylar etrafında şekilleniyor. Savaşçı Baek Dong Soo, Joseon’da bir dövüş sanatları rehberi yaratan gerçek hayattaki bir efsaneydi. Kral Jeong Jo’yu savunan grubu, Kralı öldürmeyi planlayan gizemli bir suikastçı örgütüyle karşı karşıya gelir.
 • Güney Kore
I’m Not a Robot
I’m Not a Robot
Kim Min Kyu bir finans şirketinin en büyük hissedarıdır. Diğer insanlarla normal etkileşimlerini engelleyen bir "insan alerjisi "nden muzdariptir. Santa Maria robotik ekibi tarafından oluşturulan Aji-3 adlı bir robotik projeyle ilgilenmeye başlar. Ekibin başında Aji-3'ün mucidi ve dünyaca ünlü robotik profesörü Hong Baek Gyun vardır. Aji-3'ü eski kız arkadaşı Jo Ji Ah'dan esinlenerek modellemiştir. Jo Ji Ah, aynı zamanda geçimini sağlamak için kişisel alışveriş elemanı olarak çalışan zor durumdaki bir mucittir. Kim Min Kyu tam da robotu test etmek istediğinde, bir kaza robotun bataryasının arızalanmasına neden olur. Hong Baek Gyun, Kim Min Kyu'dan fon alabilmek için Jo Ji Ah'a Aji-3'ün yerini alması ve robot gibi davranması için yalvarır. Ancak Aji-3, yalnız Min Kyu'nun başka bir insanla gerçek temas kurmasına en yakın şey haline gelir.
 • Güney Kore
The King: Eternal Monarch
The King: Eternal Monarch
Lee Gon kendi neslinin üçüncü Kore imparatoru. Vatandaşları onu mükemmel bir lider olarak görmektedir. Ancak bu kusursuz görünümün ardında derin bir yara gizlidir. Sekiz yaşındayken, babası bir darbenin ardından gözlerinin önünde öldürülmüştür. Bugün, evlatlık görevine saygı duymak yerine, üniversite konferanslarına katılmak için saraydan kaçmayı tercih ediyor. Kaçışlarından biri sırasında, suçluları yenmek ve aynı zamanda iki dünya arasındaki kapıyı kapatmak için birlikte çalıştığı bir müfettiş olan Jeong Tae Eul ile tanıştığı paralel bir dünyaya sürüklendiğini görür.
 • Güney Kore
My Holo Love
My Holo Love
"Me Alone and You" yalnız bir kadının yapay zekalı "Holo" ile tanışmasıyla gelişen olayları konu alıyor. Drama, yürek parçalayan yalnızlık ve gözyaşı dolu aşk hikayeleriyle dolu. Go Nan Do, bir bilişim araştırma şirketinin sahibidir. Dahi bir mucit olarak şirketi o kurmuş ve tüm projeler onun elleriyle yaratılmıştır. Ancak, onun varlığından haberdar olan tek kişiler üvey kız kardeşi ve resmi CEO'dur. Kendisi 10 yıl önce büyük bir davada hacker'lık yapmış ve sözde takip edilirken ölmüştür. Han So Yeon bir gözlük şirketinde müdür yardımcısıdır. İster marka pazarlaması ister şirketin amiral mağazasının açılış partisinin lojistiği üzerinde çalışıyor olsun, işine dört elle sarılmakta ve sektörün trendlerinin önünde gitmektedir. Müşterileriyle ve işiyle titizlikle ilgileniyor. Ancak konu özel hayatına geldiğinde, prosopagnozi yani yüzleri tanıyamama hastalığından muzdarip olduğu için mesafesini koruyor.
 • Güney Kore
Healer
Healer
Seo Jung Hoo, müşterileri tarafından sadece “Şifacı” olarak bilinen özel bir tür gece kuryesidir. Doğru fiyat karşılığında ve dahi bir hacker’ın yardımıyla, cinayet içermediği sürece müşterilerine istedikleri her şeyi ulaştırır. Son işi onu ikinci sınıf bir tabloid yazarı olan Chae Young Shin ve başarılı muhabir Kim Moon Ho’ya götürür. İki muhabirle paylaştığı geçmişinin gizemini ortaya çıkarmaya başlar ve böylece hepsini tehlikeye atar.
 • Güney Kore
Sisyphus: The Myth
Sisyphus: The Myth
Anlaşılmaz bir olay, dahi bir mühendisi dünyanın tehlikeli sırlarıyla ve gelecekten onu aramaya gelen bir kadınla tanıştırır. Quantum ve Time'ın kurucu ortaklarından biri olan Han Tae Sul, en üst düzeyde kodlama becerilerine ve mühendis moda anlayışından daha ağır basan olağanüstü görünüme sahip dahi bir mühendistir. Yenilikçi başarılarından dolayı Quantum and Time, "Mucize Mucizesi" olarak anılan dünya standartlarında bir şirkettir.Güney Kore Mühendislik Endüstrisi." Gerçekte Tae Sul, on yıl önce kardeşinin ölümünden sonra şirketinin hisselerinin sürekli dalgalanmasına neden olmuştur. Bir gün inanılmaz bir şeye tanık olur. Gerçeğe ulaşmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Kang Seo Hae, geleceğin distopik dünyasında hayatta kalanlardan biridir. Gangsterler ve savaş ağaları arasında yaşayarak öğrendiği hayatta kalma becerileriyle Han Tae Sul'u kurtarmak için geri döner.
 • Güney Kore
My Country: The New Age
My Country: The New Age
Goryeo döneminin sonundan Joseon dönemine kadar geçen bir dönemde geçiyor. İki arkadaş, “ülkem” konusundaki fikir ayrılıklarından dolayı birbirlerine kılıç doğrulturlar. Seo Hwi bir savaşçıdır. Babası Seo Geom ünlü bir komutandır. Seo Hwi adaletsizlik söz konusu olduğunda taviz vermez. Hayatı cehennem gibi bir varoluşa dönüşüyor ama hala bir gülümsemeye sahip. Nam Sun Ho akıllı ve yetenekli bir figür. Annesi en alt sınıfta doğduğu için Nam Sun Ho diğer insanlar tarafından küçümseniyor. Askerlik sınavını geçmek istiyor. Nam Sun Ho, babasının dahil olduğu bir yolsuzluk skandalı nedeniyle hayalini kaybeder. İşleri daha da kötüleştirerek bir yanlış anlaşılma nedeniyle Seo Hwi ile anlaşmazlığa düşer.
 • Güney Kore
Weak Hero Class
Weak Hero Class
Yeon Shi Eun, lisesinin en üst sıralarında yer alan örnek bir öğrencidir. Yeon Shi Eun fiziksel olarak zayıf görünse de zekasını ve psikolojisini kullanarak okulunun içinde ve dışında meydana gelen şiddete karşı savaşır.
 • Güney Kore
Birbirinden sürükleyici ve heyecanlı aksiyon türünde dizileri Türkçe altyazılı olarak Animiya adresinde izleyebilirsiniz.
Animiya adresine hoş geldiniz. Animiya.net olarak, Anime izle, Güney Kore Dizileri izle, Çin Dizileri izle, Hint Dizileri izle, Tayland Dizileri izle, BL Dizileri izle , Japon Dizileri İzle gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Animiya.net çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya Dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Animiya.net sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz. Ayrıca Erotik Film izle, Film izle diye aradığınızda da benzer sitelerimize ulaşabilirsiniz. Sizler de ailemizin bir parçası olun ve Animiya ile kalın! |casino siteleri
|casino siteleri |Elektronik Sigara |casino siteleri |nazillispor.com |casino siteleri| |hoşgeldin bonusu | |fullfilmizle| |hdfilmci| |Deneme Bonusu Veren Siteler| |Ankara Escort | |Ankara Escort| |Deneme bonusu veren siteler | |Deneme bonusu veren siteler | |Deneme bonusu veren siteler |Deneme bonusu veren siteler |Canlı Casino Siteleri |1xbet |betist |1xbet |casino siteleri |Deneme bonusu veren siteler |Deneme bonusu veren siteler |Casino Siteleri |istanbul escort |antalya escort |sahabet |gaziantep escort |gaziantep escort bayan |grandpashabet |betwoon |spinco |langstoninstitute.org |kavbet |jojobet |casibom |güvenilir casino siteleri |organik takipçi satın al |casino siteleri |istanbul escort |casibom giriş |deneme bonusu veren siteler |Pusulabet |Betoffice