Romantik
My Sassy Girl 2024 Çin
My Sassy Girl 2024 Çin
Lu Nan Yi ve Lin Qing Qiu gençliklerinde masum oyun arkadaşlarıydı. Sosyal statülerindeki farklılık onların gizlice aşık olmalarına engel olmadı. Tam birlikte kaçmak üzereyken özlem duydukları mutluluk geçmişte kalır. Bir veda mektubu nedeniyle yolları ayrılır ve tekrar buluştuklarında kalpleri hala atmaktadır... Bir tüccarın kızı Lu Nan Yi ve soylu bir ailenin oğlu Lin Qing Qiu, hayatlarının geri kalanını birbirlerine vaat eden çocukluk aşıklarıydı. Fırtınalı bir gecede birlikte uzaklara uçmaya hazırlanırken ayrıldılar. Üç yıl sonra Lin Qing Qiu, Jinzhou'nun valisi olurken, Lu Nan Yi popüler bir romancı oldu. Göreve yeni başlayan Lin Qing Qiu göreve gelirken katı önlemler uygulamayı planlıyor. Ancak Lu Nan Yi yazdığı yüzünden bir cinayet davasına karışır. Bunca yıl sonra tekrar birbirlerini gören iki eski sevgili, geçmişte yaşadıkları acıların 'intikamını' almaya başlar. Gerçeği bulmak için birlikte bir dava üzerinde çalıştıkları süreçte, birbirlerine aşık olma hikayeleri yeniden başlar.
 • Çin
 • IMDb 8.0
Limited 72 Hours of Love 2024 Çin
Limited 72 Hours of Love 2024 Çin
25 yaşındaki kör kutu tasarımcısı Su Nuan Nuan’ın fazla mesai, yanlış anlamalar ve ayrılıklarla dolu berbat bir doğum günü vardır. Doğum gününde mükemmel bir erkek arkadaş diliyor. Çaresizlik içinde, köşedeki bir mağazadan görünüşte sıradan bir kör kutu satın alır. O andan itibaren kör kutulu erkek arkadaşıyla fantastik bir yolculuğa çıkar. Gerçek aşka dair umudu gerçekleşecek mi?
 • Çin
 • IMDb 8.0
Lost You Forever 2.Sezon 2023 Çin
Lost You Forever 2.Sezon 2023 Çin
Dahuang dünyası bir zamanlar üç krallığa bölünmüştü: Xiyan, Chenrong ve Haoling. Xiyan ve Chenrong savaştaydı ve General Chi Chen, Chenrong güçlerine liderlik ediyordu. Son dakikada Xiyan İmparatorunun kızı, Genel Prenses olarak Xiyan'ın güçlerine liderlik etmesi için çağrıldı. General Chi Chen'i kendi hayatı pahasına yendi ve savaşın gidişatını değiştirmeyi başardı. Chenrong ivmesini kaybetti ve Xiyan tarafından fethedildi. Ölümünden önce General Prenses'in bakımında iki çocuğu vardı: Xiao Yao lakaplı kızı ve yeğeni Cang Xuan. Onun ölümünden sonra Xiao Yao ve Cang Xuan, birbirlerinden başka güvenebilecekleri kimse olmadan yalnız kaldılar. Ancak Xiao Yao, Yeşim Dağı'na gönderildi ve ikisi ayrıldı. Xiao Yao birçok zorluğa katlanıyor ancak 300 yıl sonra cinsiyetini ve görünüşünü değiştirmiş ve Wen Xiao Liu adı altında küçük bir kliniği işletiyor. Bu doktor, hizmetçisi, bir şarap üreticisi ve şeytani bir askeri danışmanın yolları Qingshui Kasabasında kesişir. Xiyan Krallığı ve Haoling Krallığı'nın kontrolü dışındaki bu kasabada, bu toplantılar tüm Dahuang'ın geleceğini değiştirecek.Lost You Forever 2.Sezon izle⚡ Çin yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Çin
 • IMDb 8.0
Kissed by the Rain (2024)
Kissed by the Rain (2024)
Plaifon kadınlar ve çocuklar için sosyal hizmet görevlisi olarak çalışmaktadır. Mawin adında bir çocukla tanışır. Mawin ve annesi istismarcı bir babadan kaçıp Plaifon’un çalıştığı vakfa sığınmayı amaçlarlar. Annesi aniden ölünce Mawin’in dünyası paramparça olur ve hayatındaki tek destek Plaifon kalır. Plaifon, aşkın bir insana her şeyi verip alabileceğini ve ardında büyük pişmanlık bırakabileceğini biliyordur. İstemediği bir hatadan kaçmak için Mawin’den ayrılmaya karar verir. Bu ikilinin yolları tekrar kesişip geçmişi arkalarında bırakabilecekler midir? Kissed by the Rain izle⚡ 2024 Tayland yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Tayland
 • IMDb 8.0
A Love So Beautiful (2024)
A Love So Beautiful (2024)
Aynı isimli Çin dizisi “A Love So Beautiful”un Tayland versiyonudur. Yan yana yaşayan, otobüse birlikte binen, aynı odada ders çalışan Som-O ve Chadjen çocukluklarından beri çok yakınlardır. Bir gün Chadjen’in babası vefat eder ve annesi yeniden evlenerek Fransa’ya taşınır. Chadjen annesiyle birlikte taşınmak istemediği için Sam-O’nun ailesiyle yaşamaya başlar.İkili liseye başladıklarında New ve Khao’nun da dahil olduğu yeni bir arkadaş grubu kurarlar. Bu nazik ikili, Sam-O’nun Chadjen’e olan ilgisinin farkındadır bu yüzden aşk ve ilişkiler konusunda her zaman ona yardım eder ve tavsiyelerde bulunurlar. Bir gün yüzücü olan Tao adında yeni bir çocuk ortaya çıkar. Tao, Sam-O’ya aşık olur ancak onun Chadjen’e olan ilgisinin farkında olduğu için duygularını kendine saklar ve her zaman Sam O’ya destek olur. Birbirlerinin güçlü destekçileri haline gelen bu grup, ister derslerinde ister ders dışında olsun, iyi günde kötü günde birlikte hareket ederek birbirine bağlı bir grup oluşturur. Yıllar sonra, ekip üyeleri liseyi bitirip üniversiteye başladığında, herkes aynı üniversitenin farklı fakültelerine dağılmıştır. Yine de birbirleriyle bağlarını koparmayan ekip aşk ve arkadaşlık konusunda bazı sınavlardan geçecektir.A Love So Beautiful izle⚡ 2024 Tayland yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Tayland
 • IMDb 8.0
Secret Ingredient (2024)
Secret Ingredient (2024)
Koreli sosyal elit Hajoon’un, kaybettiği aşkı Maya’yı bulmasının hikayesini konu alıyor. Secret Ingredient izle⚡ 2024 Güney Kore yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Güney Kore
 • IMDb 8.0
Hard to Find (2024)
Hard to Find (2024)
Dizi, bir zamanlar birbirine aşık olan bir çiftin ayrıldıktan üç yıl sonra karşılaşmaları ile yaşadıklarını konu alıyor. İki sevgilinin verdikleri karar klanlarında büyük bir yıkıma neden olur. Prenses Feng Yuan hafızasını kaybeder ve başka bir yerde Xiu Jiu’nun nişanlısı olarak yaşamaya başlar. Artık normal bir insan olmayan He Lian Xi ise üç yıl sonra sevdiği kadını bulur. Ona karşı hissettiği öfke, aşkına yenik düşer. Üç yıldır bastırdığı duyguları yeniden ortaya çıkarken hafızasını kazanmasına yardım eder…  Hard to Find izle⚡ 2024 Çin yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Çin
 • IMDb 7.9
Blossoms in Adversity (2024)
Blossoms in Adversity (2024)
Varlıkların kaybedilmesinden kaynaklanan yıkıcı bir trajedi aniden Hua ailesinin başına gelir. Erkekler, kadınları ve çocukları zor durumda bırakarak sürgüne gönderiliyor. Ailenin genç hanımı Hua Zhi artık gösterişten uzak durmuyor ve öne çıkıyor. Zorluklara göğüs geriyor ve evindeki kadınların açlıktan ve tehlikeden kaçınmalarına öncülük ediyor. Sadece onların hayatlarını değil, aynı zamanda Yedi Takımyıldızın korkulan lideri Gu Yanxi’yi de sevdiği “Bay Yan”a dönüştürüyor. Bu canlı ve yürek ısıtan anlarda Hua Zhi, korunaklı bir hanımefendiden ailesinin başına yükselir ve onu daha […]Blossoms in Adversity izle⚡ 2024 Çin yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Çin
 • IMDb 8.6
False Face and True Feelings (2024)
False Face and True Feelings (2024)
Bir zamanlar masum bir genç olan Ye Yi Fan, ailesi katledildikten sonra intikam yemini eder ve “Bay Mo” olarak bilinen acımasız ve esrarengiz suç patronuna dönüşür. Bu kılıkta dansçı Xia Zhi Qiu ile karşılaşır. Böylece avcı ile av arasında bir aşk oyunu başlar. Ye Yi Fan, baştan çıkarması nedeniyle yavaş yavaş Xia Zhi Qiu’ya aşık olur, ancak onun gerçek kimliğinin düşmanının kızı Gu Qing Yan olduğunu keşfeder. Bu sırada Gu Qing Yan, babasının intikamını almak için Ye Yi […]False Face and True Feelings izle⚡ 2024 Çin yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Çin
 • IMDb 7.6
Step by Step Love (2024)
Step by Step Love (2024)
Rakibine bedelini ödetmek için hesaplamalarla dolu acımasız bir intikam makinesi olan soğuk şirket Başkanı Lu Chen Yang’ın hikayesini anlatıyor. Sonunda umutsuz zengin bir ailenin kızı olan rakibi Qianjin Bu Ran ile tanışır. Bir avcı avına aşık olmaya başladığında, kalbindeki tüm nefret yumuşar…  Step by Step Love izle⚡ 2024 Çin yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Çin
 • IMDb 7.5
Go Ahead (2020)
Go Ahead (2020)
Dizimiz, çocukların çocukluktan genç yetişkinliğe kadar geçen yıllar boyunca arkadaşları ve akrabalarıyla yaşadıklarını olayları ele alıyor…  Go Ahead izle⚡ 2020 Çin yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Çin
 • IMDb 8.9
Angels Fall Sometimes (2024)
Angels Fall Sometimes (2024)
Gençliğinin baharında olan Lin Tuo’nun yolu, üçüncü sınıftayken bir yaz stajı işe alım etkinliği sırasında An Zhique ile kesişir. Aşk ilk görüşte filizlenir…  Angels Fall Sometimes izle⚡ 2024 Çin yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Çin
 • IMDb 8.4
Everyone Loves Me (2024)
Everyone Loves Me (2024)
Yue Qian Ling çok uzun zamandır Gu Xun’a aşıktır, sonunda mezun olmak üzereyken ona olan hislerini itiraf eder, ancak bu reddedilmeyle sonuçlanır…  Everyone Loves Me izle⚡ 2024 Çin yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Çin
 • IMDb 8.0
Seishun Cinderella (2022)
Seishun Cinderella (2022)
Shion Hagino, 29 yaşında bir güzellik danışmanıdır. Hiç sevgilisi olmamış olsa da hayatını mutlu bir şekilde yaşamaktadır…  Seishun Cinderella izle⚡ 2022 Japon yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Japon
 • IMDb 7.6
Aşk ve duygusal içerikli ya da komedi unsurlarının yer aldığı romantik dizileri sitemizden Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
Animiya adresine hoş geldiniz. Animiya.net olarak, asya dizileri izle , anime izle , çin dizileri izle , kore dizileri izle , bl dizileri izle , japon dizileri izle , tayland dizileri izle gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Animiya.net çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya Dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Animiya.net sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz. asya dizi izle anime izle |en iyi casino siteleri |güney kore dizileri izle| |asya dizileri| |en iyi casino siteleri |en iyi casino siteleri |Smok |Deneme bonusu veren siteler | |Deneme bonusu veren siteler | |1xbet |casino siteleri |Casino Siteleri |grandpashabet |betwoon |spinco |langstoninstitute.org |güvenilir casino siteleri |deneme bonusu veren siteler |matbet giriş |Casibom giriş |deneme bonusu veren siteler |deneme bonusu veren siteler |deneme bonusu veren siteler |deneme bonusu veren siteler |Deneme bonusu veren siteler |Deneme bonusu veren siteler |Deneme bonusu veren siteler |iptv satın al |iptv satın al |deneme bonusu veren siteler| |https://okulturlari.org |deneme bonusu |deneme bonusu |deneme bonusu |deneme bonusu |vdcasino