Tayland
The Rebound (2024)
The Rebound (2024)
Bu kalp ısıtacak hikaye ‘Ryu’ ve ‘Zen’in hikayesi. Çocukluklarından beri basketbola bağlı olan eski en iyi arkadaşlar. Sonuç olarak, ikisi arkadaş kelimesinin ötesinde duygular geliştirmeye başladılar, ancak sıkışıp kaldılar. Duyguları konusunda hala kafaları karışık ve tereddütlüdürler. ‘Sen’ okulun basketbol takımının kaptanı olur ve eski bir sokak basketbolcusu olan Ryu’yu Zen’in takımına katılması için yanına alır. Kim kazanacak? Duyguları bu ikiliyi arkadaştan öteye nereye götürecek? Aynı anda hem sahada hem de kalplerinde sayı yapmak için yarışmak zorunda kalacaklar.
 • Tayland
 • IMDb 8.0
Takara no Vidro
Takara no Vidro
Taishin, bir yıl önceki kederinde onu teselli eden yabancı Takara ile yeniden bir araya gelmek için memleketi Fukuoka’dan Tokyo’ya taşınmıştır. Ancak, nihayet üniversitede Takara’ya minnettarlığını ifade etme şansı bulmasına rağmen, kendisine soğuk davranılır! Ancak Taishin, yılmadan Takara’nın peşinden gitmeye karar verir ve Takara, Taishin’in açık sözlü ve içten bakışları karşısında giderek daha da büyülenir.
 • Tayland
 • IMDb 8.0
Kissed by the Rain (2024)
Kissed by the Rain (2024)
Plaifon kadınlar ve çocuklar için sosyal hizmet görevlisi olarak çalışmaktadır. Mawin adında bir çocukla tanışır. Mawin ve annesi istismarcı bir babadan kaçıp Plaifon’un çalıştığı vakfa sığınmayı amaçlarlar. Annesi aniden ölünce Mawin’in dünyası paramparça olur ve hayatındaki tek destek Plaifon kalır. Plaifon, aşkın bir insana her şeyi verip alabileceğini ve ardında büyük pişmanlık bırakabileceğini biliyordur. İstemediği bir hatadan kaçmak için Mawin’den ayrılmaya karar verir. Bu ikilinin yolları tekrar kesişip geçmişi arkalarında bırakabilecekler midir? Kissed by the Rain izle⚡ 2024 Tayland yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Tayland
 • IMDb 8.0
A Love So Beautiful (2024)
A Love So Beautiful (2024)
Aynı isimli Çin dizisi “A Love So Beautiful”un Tayland versiyonudur. Yan yana yaşayan, otobüse birlikte binen, aynı odada ders çalışan Som-O ve Chadjen çocukluklarından beri çok yakınlardır. Bir gün Chadjen’in babası vefat eder ve annesi yeniden evlenerek Fransa’ya taşınır. Chadjen annesiyle birlikte taşınmak istemediği için Sam-O’nun ailesiyle yaşamaya başlar.İkili liseye başladıklarında New ve Khao’nun da dahil olduğu yeni bir arkadaş grubu kurarlar. Bu nazik ikili, Sam-O’nun Chadjen’e olan ilgisinin farkındadır bu yüzden aşk ve ilişkiler konusunda her zaman ona yardım eder ve tavsiyelerde bulunurlar. Bir gün yüzücü olan Tao adında yeni bir çocuk ortaya çıkar. Tao, Sam-O’ya aşık olur ancak onun Chadjen’e olan ilgisinin farkında olduğu için duygularını kendine saklar ve her zaman Sam O’ya destek olur. Birbirlerinin güçlü destekçileri haline gelen bu grup, ister derslerinde ister ders dışında olsun, iyi günde kötü günde birlikte hareket ederek birbirine bağlı bir grup oluşturur. Yıllar sonra, ekip üyeleri liseyi bitirip üniversiteye başladığında, herkes aynı üniversitenin farklı fakültelerine dağılmıştır. Yine de birbirleriyle bağlarını koparmayan ekip aşk ve arkadaşlık konusunda bazı sınavlardan geçecektir.A Love So Beautiful izle⚡ 2024 Tayland yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Tayland
 • IMDb 8.0
Cutie Pie 2 You (2023)
Cutie Pie 2 You (2023)
Cutie Pie dizisinin 4 bölümden oluşan özel bölümleridir.Cutie Pie 2 You izle⚡ 2023 Tayland yapımı BL dizisini FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Tayland
 • IMDb 7.3
Ghost Host, Ghost House (2022)
Ghost Host, Ghost House (2022)
Kawin bir canlı yayıncıdır. Geçmişteki travması nedeniyle hayalet avlamak onun tutkusudur. Ancak Tayland’daki akrabalarıyla yaşamaya geldiğinde hayaletlerle aynı çatı altında yaşayacağından bihaberdir. O sırada onun duygularını anlayan Pluem isimli bir çocukla tanışır. İkili birbirine çekilirken katlanılması zor bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır…  Ghost Host, Ghost House izle⚡ 2022 Tayland yapımı BL dizisini FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Tayland
 • IMDb 7.5
Hard Love Mission (2022)
Hard Love Mission (2022)
Yoshi ve Amphere ünlü bir yıldız olan Putter ile röportaj yapmakla görevlendirilir. Ancak bazı olaylar sonucu Yoshi, Putter’in kişisel asistanı haline gelir ve ikili yakınlaşır…  Hard Love Mission izle⚡ 2022 Tayland yapımı BL dizisini FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Tayland
 • IMDb 6.4
Love You to Death 2024 Tayland
Love You to Death 2024 Tayland
Son zamanlarda aşk adına kendine zarar verme olayları artıyor. Bir kadının hayatındaki en dayanılmaz deneyimlerden biri, birlikte bir hayat kurduktan sonra kocasının sadakatsizliğini keşfetmesidir. Zaman geçiyor ve ağrı yavaş yavaş azalmaya başlıyor. Ancak bir gün Club Friday’in bir bölümüne rastlar ve onu ilgilendiren bir hikaye duyar. Kadının sesi garip bir şekilde tanıdıktı, anlatımı onunkini yansıtıyordu. Arayanın kocasının metresinden başkası olmadığı anlaşılıyor. Artık kendini yalın gerçeği farklı bir perspektiften dinlerken buluyor.Love You to Death izle⚡ 2024 Tayland yapımı diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • Tayland
 • IMDb 8.0
Love Beyond Frontier (2019)
Love Beyond Frontier (2019)
Dizimiz annesini bulmak ümidiyle Çin’den Tayland’a yolculuk yapan Wang’ın annesini bulma sürecinde hayatının aşkını bulmasıyla sonuçlanan hayat yolculuğunu anlatmaktadır. Wang ‘ın hayatı havaalanında Ple ve Win ile çarpışmasıyla beklenmedik bir şekilde hızla değişir. Ple ise ayaklarının üstünde durabildiğini babasına ispat etmek için bir misafirhane işletmeye çalışmaktadır. Yeni bir yerde hiç tanıdığı olmayan yaşayacak bir evi bile olmayan Wang’ın, Ple’nin misafirhanesinde kalmaya başlamasıyla birlikte Win, Ple, Wang ve Pat arasında bir aşk dörtgeni oluşur. Wang, annesini bulabilecek mi? Bu aşk dörtgeninin kazananları kimler olacak? Dizimiz Tayland dizilerinden bir hayli farklı. Wang’ın anne hasretiyle yanıp tutuşmaları bunun yanında gönül işleri ile ilgili kararsızlığı nasıl sonuçlanacak? Sürekli atışan Win ve Wang’a kaderin oyunu ne olacak hep birlikte göreceğiz. Dizimizde I need Romance dizisinden tanıdığımız Thitipoom Techaapaikhun’da Win rolüne hayat vermektedir.
 • IMDb 8.0
OMG! Vampire (2024)
OMG! Vampire (2024)
Bir asırlık uykudan uyanan vampir Phum, vampirler diyarının X nesli vampirlerin aşık olmasını yasakladığını öğrenir. Yeni yasa Phum’a uymuyor ve yakın arkadaşlarından oluşan çetesini (Sen, Run, Mix ve Jolie) insanların daha fazla özgürlüğe sahip olduğu insan diyarına kaçmaya davet ediyor. Ancak oraya ulaşmak kolay olmayacak. Bunun sonuçları olabileceğini düşünerek isimlerini Hayat Kitabı’na yazmaları ve paralel insan benliklerinin bedenlerini almaları gerekecek. Phum kendini kalbi kırık bir genç adamın hayatını yaşarken bulur. Gizli bir barın sahibi olan Patrick’le tanışıp onun için çalışmaya başlayınca, insanlar diyarındaki hayat kaotik bir hal alır. OMG! Vampire izle, 2024 Tayland yapımı Romantik , Dram türündeki BL dizisini FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.2
Love Sea (2024)
Love Sea (2024)
Tongrak popüler aşk romanlarının yazarıdır. En son romanı için ilham bulmak amacıyla seyahat ederken, sinir bozucu güneyli Taylandlı Mahasamut’la tanışma şansına sahip olur. Ancak birlikte yatağa girdiklerinde Tongrak kendini bağımlı bulur. Love Sea izle, 2024 Tayland yapımı Romantik , Dram türündeki BL dizisini FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz…  
 • IMDb 8.7
The Trainee
The Trainee
Tutkulu öğrenci Ryan, yönetmen yardımcısı olarak staj yapar ve burada insanların tutkularının ateşini söndürme konusunda eşsiz bir yeteneğe sahip olan reklamcı Jane ile tanışır. Ryan’ın çektiği acılar, bu yılki stajyer arkadaşlarına da yansır; aralarında hesap yöneticisi Bamee ve editör Teh, sanat departmanından Pah ve prodüksiyondan Pie’ın da bulunduğu bir çift vardır. Ancak Ryan eğitimine devam ettikçe, P’Jane’in insanların düşündüğünden daha nazik olduğunu fark eder, öyle ki Ryan’ın kalbi bazen yerinden çıkacak gibi olur ve Jane’in kalbini kazanmayı amaç edinir. The Trainee izle⚡ 2024 Tayland yapımı BL türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
 • IMDb 7.2
SunsetxVibes (2024)
SunsetxVibes (2024)
Kendini bildi bileli Salin her dolunayda geleneksel Tay kıyafetleri giyen bir adamı rüyasında görür. Görünüşüne eşlik eden, gece açan yasemin kokusudur. Salin’in on sekizinci doğum günü yaklaşırken, adam rüyalarından ve hayatından tek kelime etmeden kaybolur. Salin dev bir şirkette staja başladığında, önceki geceyi birlikte geçirdiği CEO Sun Suriyen ile tanışır. SunsetxVibes izle, 2024 Tayland yapımı BL türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz…
 • IMDb 8.0
Club Friday Season 16: Love Bully (2024)
Club Friday Season 16: Love Bully (2024)
Sosyal medya çağında herkes başkaları hakkındaki görüşlerini özgürce ifade edebiliyor. Çok fazla düşünmeden, sonuçlarını düşünmeden veya gerçeği doğrulamadan sert sözler kullanabilirler. İki kadın arasındaki bir ilişkide, kadınlardan biri başkalarının görüşleriyle aşırı derecede ilgilenmeye başlar ve bu da onu tanımadığı ve sonunda kendisini incitecek birine karşı savunmasız hale getirir. İkinci kadın ise "herkesin kendi düşüncesi" atasözüne sıkı sıkıya inandığından hiçbir zaman bunu fazla önemsememiştir. Bununla birlikte, zaman zaman etrafındakilerin duygularına karşı dikkat çekici derecede kayıtsız kalabilir. Aşkları gündemdeyken, ülkenin dört bir yanındaki gözler her hareketlerini mercek altına alır ve her eylemlerini yargılar. Club Friday Season 16: Love Bully izle, 2024 Tayland yapımı GL dizisi FullHD 1080 kalitede Animiya.net ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz...
 • IMDb 8.3
Tayland dizileri izle, en sevilen Tayland dizilerini Animiya farkıyla Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
Animiya adresine hoş geldiniz. Animiya.net olarak, asya dizileri izle , anime izle , çin dizileri izle , kore dizileri izle , bl dizileri izle , japon dizileri izle , tayland dizileri izle gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Animiya.net çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya Dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Animiya.net sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz. asya dizi izle anime izle |en iyi casino siteleri |güney kore dizileri izle| |asya dizileri| |en iyi casino siteleri |en iyi casino siteleri |Smok |Deneme bonusu veren siteler | |Deneme bonusu veren siteler | |1xbet |casino siteleri |Casino Siteleri |grandpashabet |betwoon |spinco |langstoninstitute.org |güvenilir casino siteleri |deneme bonusu veren siteler |matbet giriş |Casibom giriş |deneme bonusu veren siteler |deneme bonusu veren siteler |deneme bonusu veren siteler |deneme bonusu veren siteler |Deneme bonusu veren siteler |Deneme bonusu veren siteler |Deneme bonusu veren siteler |iptv satın al |iptv satın al |deneme bonusu veren siteler| |https://okulturlari.org |deneme bonusu |deneme bonusu |deneme bonusu |deneme bonusu |vdcasino