Ekibimiz

Animiya.Net sitesinde çoklu alanlar mevcuttur. Video kısmı en aktif bölüm olsa da güncel anime içeriklerini kontrol eden bir ekibimizle sizlere hizmet ediyoruz.

Site kurucusu: Choo

Video editör: Kuro

Forum sorumlusu: İtachi

Blog içerik ve güncel haberler: Akashi

Reklam, gönüllü çevirmen ve telif bildirimleri için iletişim kısmını kullanabilirsiniz. Sorun yaşıyorsanız animiya.com[at]hotmail.com adresini kullanabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlamaktayız.

Yorucu geçen bir günün ardından en sevdiğiniz Türkçe anime serilerini keyifle izlemek istediğinize eminiz. Herkesin ilgi alanına göre yüzlerce animeyi sizler için hazırlıyoruz. Türkanime kalitesinde en beğenilen serileri yüksek kalitede Animiya farkıyla izleyebilirsiniz. Türkçe altyazılı anime izle denildiği zaman akla gelen ilk sitelerden biri olmayı amaçlıyoruz. Güncel serileri Türkçe anime adresimizde bulabilirsiniz. Türk anime dışında Donghua yani Çin animelerine de önem veriyoruz. En hızlı şekilde farklı fansub ile alternatif olarak sizlere geniş bir arşiv sunmayı amaçlıyoruz. En sevilen shounen, seinen, ecchi, harem, büyü, doğaüstü animelerini sizler için hazırladık. Ekibimiz, güncel olan ve gelmesi planlanan tüm serileri takip etmektedir. Sizler de ailemizin bir parçası olun ve Animiya ile kalın! Her türlü istek, öneri ve şikayet için iletişim bölümünü kullanmaktan çekinmeyin.