Hakkımızda

Animiya.Net, herkesin yakından takip ettiği Japonya anime serilerini Türkçe altyazılı olarak sunan bir platformdur. Yayın hayatına 2022 yılında başlayan sitemiz en sevilen anime serilerini hızlı bir şekilde izleyicilerle paylaşmayı amaç edinmiştir.

Geçmişten günümüze geniş anime arşivi ile takipçilerimize  geniş bir liste sunmayı planlıyoruz.

Sadece video platformu olarak değil hem forum hem da blog sistemimiz ile Türkiye’nin en büyük anime platformu olarak hizmet ediyoruz. Anime listeleri, gelecek seriler, güncellenen içerikleri sizlerle paylaşıyoruz.

Bizleri resmi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve destek olmak için beğendiğiniz paylaşımları arkadaşlarınıza önerebilirsiniz.

Animiya ile kalın!

Yorucu geçen bir günün ardından en sevdiğiniz Türkçe anime serilerini keyifle izlemek istediğinize eminiz. Herkesin ilgi alanına göre yüzlerce animeyi sizler için hazırlıyoruz. Türkanime kalitesinde en beğenilen serileri yüksek kalitede Animiya farkıyla izleyebilirsiniz. Türkçe altyazılı anime izle denildiği zaman akla gelen ilk sitelerden biri olmayı amaçlıyoruz. Güncel serileri Türkçe anime adresimizde bulabilirsiniz. Türk anime dışında Donghua yani Çin animelerine de önem veriyoruz. En hızlı şekilde farklı fansub ile alternatif olarak sizlere geniş bir arşiv sunmayı amaçlıyoruz. En sevilen shounen, seinen, ecchi, harem, büyü, doğaüstü animelerini sizler için hazırladık. Ekibimiz, güncel olan ve gelmesi planlanan tüm serileri takip etmektedir. Sizler de ailemizin bir parçası olun ve Animiya ile kalın! Her türlü istek, öneri ve şikayet için iletişim bölümünü kullanmaktan çekinmeyin.